MÉRNÖK MUNKATÁRSAT KERESÜNK AZONNALI KEZDÉSSEL!

Rólunk:

A dinamikusan növekvő, TechnoTestor Műszaki Fejlesztő és Terméktanúsító Kft., élenjáró partner a műszaki szaktanácsadás és terméktanúsítás terén. A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem egyedi terméktanúsító jogutódjaként célunk a legmagasabb szintű minőség biztosítása a szórakoztatási célú berendezések és létesítmények területén.

A munkakör leírása:

Minimum 5 év szakterületen szerzett tapasztalattal keressük gépész-, vagy építőmérnök végzettségű, főállású kollégánkat, az ország területén végzendő műszaki terméktanúsításra.

Feladatok:

  • Szórakoztatási célú gépek és létesítmények, valamint játszótéri eszközök helyszíni vizsgálata az ország területén,
  • A vizsgálandó berendezésekhez tartózó műszaki dokumentáció átvizsgálása,
  • A szakterülethez tartozó oktatási tevékenység (kezelők, üzemeltetők),
  • Vonatkozó szabványok, rendeletek teljes körű, alapos megismerése,
  • Ügyfél kapcsolatok,
  • A terméktanúsításhoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése (árajánlatok, vizsgálati jegyzőkönyv, céges dokumentáció, stb.),
  • Személyes kompetenciák fejlesztése (oktatásokon való részvétel).

Amit elvárunk:

  • Gépész-, közlekedés-, vagy építőmérnök végzettség,
  • Min. 5 év szakterületen szerzett tapasztalat,
  • Érvényes, B-kategóriás jogosítvány,
  • Utazásra való hajlandóság az irodán kívüli, helyszíni vizsgálatok elvégzéséhez,
  • Precizitás a biztonságosság megállapításához elvégzett mérések és vizsgálatok területén,
  • Javaslatok tétele a belső folyamatok, dokumentáció optimalizálására,
  • Együttműködő készség a cég egyéb alkalmazottjaival és az ügyfelekkel.

Amit kínálunk:

  • Céges gépjármű,
  • Versenyképes fizetés,
  • Iroda helyszíne: Budaörs,
  • Változatos feladatok az ország területén,
  • Nagyfokú önállóság a betanulási időszak leteltével,
  • Biztos foglalkoztatás és fejlődési lehetőség egy dinamikusan növekvő, piacvezető vállalkozásnál.

Várjuk jelentkezését, illetve önéletrajzát az alábbi elérhetőségeken:

Nyitrai Norbert: +3620 257 7792, info@technotestor.hu